Zpět na stránky Vítr Voda

Nezobrazuje se Vám e-mail v pořádku? Zobrazte si jej ve webovém prohlížeči.

divider.png


Feng Shui interiér - realizace

ramecek-nahore.png, 1kB
novinka-2013-06.jpg

Nový Feng Shui interiér bytu jsme dokončili na Praze 4. Podařilo se nám nejen dostat londýnskou budku do chodby, ale i duhu, hvězdné nebe a mořský svět do dětského pokoje. Celá realizace proběhla v pohodové atmosféře, ke které přispělo i velké nadšení a ocenění ze strany klientů.

Přinášíme fotogalerii hotového interiéru, kterou si můžete prohlédnout zde.

ramecek-dole.png, 1kB


Inspirace – Hvězdné stropy

ramecek-nahore.png, 1kB
inspirace-2013-06.jpg, 10kB

Rádi bychom Vám představili unikátní dekorační prvek dětských pokojů, který sami rádi využíváme. Jedná se o „HVĚZDNÉ STROPY“, které se po západu slunce rozsvítí nad hlavami stejně, jako byste usínali pod širým nebem. Toto originální řešení navíc podpoří fantazii dětí, zbaví je strachu ze tmy a do postele se začnou těšit. Hvězdný strop ocení děti i dospělí – stačí zvolit vhodný motiv, ať už jsou to obrázky z Vesmíru, jako jsou planety, hvězdné galaxie, mléčná dráha nebo souhvězdí, ale i různé stavby a bytosti z oblíbených pohádek a filmů.

Pro lepší představu doporučujeme virtuální prohlídku ZDE.

ramecek-dole.png, 1kB


Letící hvězda

ramecek-nahore.png, 1kB
letici-hvezda.jpg

Doporučení na měsíc červen z pohledu Letící Hvězdy od Jany Anny Haškové:

"V průběhu tohoto měsíce je možný nárůst různých třenic a nedorozumění. Moc klidu si neužijeme. Také pozor na ztráty peněz. Agresivní konfliktní energie bude způsobovat všeliké tenze. Opatrně s konzumací alkoholu. Při zažívacích problémech raději vyhledejte lékaře. Můžete-li, vyhněte se východnímu sektoru. Rada je důležitá zejména pro muže. Kov zde nebude na škodu."

Celý text červnového článku si můžete přečíst na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Média - Psychologie prostoru III.

ramecek-nahore.png, 1kB
clanek-2013-06.jpg

"Další díl seriálu o východním učení fengšuej nás seznámí s tzv. školou formy, jejíž zákonitosti se dnes využívají zejména při výběru pozemku a určení správného umístění domu na pozemku, v interiéru pak slouží tyto prastaré znalosti k nalezení vhodného místa pro postele, pracovní stůl či k vybudování příjemného posezení v klidové zóně"

Celý text článku naleznete na našich stránkách.

ramecek-dole.png, 1kB


Poradna

ramecek-nahore.png, 1kB
lopan.jpg, 10kB

Dotaz: Dobrý den, v ložnici spíme tak, že nám hlavy s manželem směřují na sever,ale nohy míří na dětskou postýlku, protože je ložnice menší. Lze něčím zablokovat negativní energie, aby nešla na miminko? Děkuji.

Odpověď: Dobrý den, pokud jsou obě postele umístěny správně podle Školy formy, tak nevidím problém v tom, že nohy směřují na dětskou postýlku. Tím negativní energie nevzniká. Pokud Vám to vadí pocitově, můžete postel odstínit pomocí lehkého látkového závěsu. Mnoho štěstí.

Další dotazy a odpovědi najdete v naší Feng Shui poradně.

ramecek-dole.png, 1kB


Interaktivní výstava pro děti i rodiče – Moje cesta

ramecek-nahore.png, 1kB
vystavy-2013-06.jpg

Až do 29. 6. bude na Výstavišti v Praze 7 – Holešovicích probíhat Interaktivní výstava pro děti i rodiče – Moje cesta.

"V rámci výstavy budete moci poznat a vyzkoušet si na vlastní kůži každodenní život lidí se zrakovým, sluchovým a tělesným postižením. Zjistíte, že jejich světy nejsou odlišné, jen musí na svých cestách překonávat jiné překážky." (text pořadatele)

ramecek-dole.png, 1kB


Spirála

ramecek-nahore.png, 1kB
spirala.jpg, 10kB

V harmonickém prostředí centra Spirála v Týnci nad Sázavou, které vzniklo ve spolupráci se společností Vítr-voda, se otevřel prostor pro setkávání lidí, kteří hledají nové rozměry života. Majitelka centra, milá a empatická žena, paní Eva Korbelová zde vytváří zajímavé možnosti pro komplexní péči o tělo a duši každého z nás. Nosným prvkem pro nalezení duševní pohody jsou semináře osobního rozvoje, které jsou vždy vytvářeny na základě aktuálních potřeb účastníků s ohledem na jejich individualitu. V nabídce nalezneme semináře Reiki, které je však obohaceno o další funkční systémy a techniky pro dosažení větší efektivity pro pomoc sobě i druhým. Dále semináře Sebepoznání založené na zpracování stěžejních životních témat a v neposlední řadě Minisemináře - např. Napojení se na svou vlastní moudrost a Klid a radost v životě ženy.

Podrobnější informace naleznete na www.centrumspirala.eu

ramecek-dole.png, 1kB

divider.png

Všechna práva vyhrazena © 2013 CAMINO 88 spol. s r.o., U učilištì 1592/6a, 153 00 Praha 5
V případì, že si nepřejete dále dostávat e-magazín, kliknìte zde: 'Neposílat'.

www.vitr-voda.cz