Aktuálně

Dřevostavba roku - "dřevěný interiér"
Úterý, 20 Únor 2018 00:00

Od středy 21. 2. do pátku 2. 3. nás budete moci podpořit v anketě Dřevostavba roku v kategorii "dřevěný interiér". Hlasovat můžete ZDE.

 

 

 
Návrh interiéru - Prvorepubliková inspirace
Čtvrtek, 28 Prosinec 2017 00:00

V posledním letošním Magazínu přinášíme návrh firemních prostor pro společnost Energy Pro, která sídlí v pražské vile. Konkrétně jsme se zde zabývali řešením zasedací místnosti a vstupní chodby tak, aby vzniklo funkční, estetické a stylové prostředí, které bude v souladu s potřebami a filozofií firmy, ale také domu, ve kterém sídlí.

 

 
PF 2018
Pondělí, 18 Prosinec 2017 00:00

Šťastné návraty v roce Zemního Psa 2018 Vám přeje Vítr Voda.

 

"Pokud máš místo, kam se můžeš vracet, máš domov."

 

 

 
Realizace interiéru - Když se sny mění v realitu
Úterý, 21 Listopad 2017 00:00

Harmonické interiéry podle našich návrhů vznikají po celé republice. Za našimi klienty klienty přijedeme téměř kamkoliv a návrhy řešíme různými způsoby podle jejich možností a preferencí.

 

 
Feng Shui interiér - byt Hostivař
Neděle, 15 Říjen 2017 00:00

S velkou radostí bychom se chtěli se všemi příznivci Feng Shui a naší práce podělit o krásná slova klietnky Petry, které jsme v loňském roce rekonstruovali byt podle našeho návrhu:

 

 
Realizace interiéru - Na samotě u rybníka
Sobota, 29 Červenec 2017 00:00

Na podzim jsme dokončily návrhy pro interiéry chalupy, která byla vystavěna v místě ruiny starobylého mlýna. A do prázdnin je hotovo! Interiér podle našeho návrhu jsme si mohly prohlédnout na živo a potěšit se dokonalým výsledkem. Dům se pyšní novým mlýnským kolem a v rybníku se mrskají ryby. A je tu krásně!!!

 

 
Feng Shui interiér – Harmonické úřední „hodiny“
Neděle, 25 Červen 2017 00:00

Během měsíce června jsme dokončili návrh pro interiéry obecního úřadu v Pardubickém kraji. Požadavkem pro řešení vstupního prostoru bylo, aby působil reprezentativně, vzdušně a zároveň vstřícně pro čekající návštěvníky. Kancelář starosty byla dispozičně vyhovující, potřebovala především oživit a dodat více důstojnosti.

 

 
Feng Shui interiér – mechová relaxace
Čtvrtek, 18 Květen 2017 00:00

Požadavkem zadavatele, firmy GreenSoft, bylo vytvořit nadčasový interiér, který bude v souladu s potřebami a filozofií firmy a který nese jasné poselství: "Jsme v pohodě.". Náš návrh (Markéta Petříková a Monika Jelen Sýkorová) zahrnoval vstupní prostor, recepci a kuchyňku. V návrhu jsme uplatnily především dřevo, které podporuje kreativitu; pro obklady stropu a stěn jsme použily překližku, atypický nábytek je také dřevěný a jako závěsné dekorace jsme využily aerária s mechem a kokedamy.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Úvodní stránka  |  KOMERČNÍ PROSTORY  |  SOUKROMÉ INTERIÉRY  |  EXPOZICE A VÝSTAVY  |  Náš tým  |  Co nabízíme  |  O Feng Shui  |  Pro média  |  Kontakt