Aktuálně

Realizace interiéru - Když se sny mění v realitu
Úterý, 21 Listopad 2017 00:00

Harmonické interiéry podle našich návrhů vznikají po celé republice. Za našimi klienty klienty přijedeme téměř kamkoliv a návrhy řešíme různými způsoby podle jejich možností a preferencí.

 

 
Feng Shui interiér - byt Hostivař
Neděle, 15 Říjen 2017 00:00

S velkou radostí bychom se chtěli se všemi příznivci Feng Shui a naší práce podělit o krásná slova klietnky Petry, které jsme v loňském roce rekonstruovali byt podle našeho návrhu:

 

 
Realizace interiéru - Na samotě u rybníka
Sobota, 29 Červenec 2017 00:00

Na podzim jsme dokončily návrhy pro interiéry chalupy, která byla vystavěna v místě ruiny starobylého mlýna. A do prázdnin je hotovo! Interiér podle našeho návrhu jsme si mohly prohlédnout na živo a potěšit se dokonalým výsledkem. Dům se pyšní novým mlýnským kolem a v rybníku se mrskají ryby. A je tu krásně!!!

 

 
Feng Shui interiér – Harmonické úřední „hodiny“
Neděle, 25 Červen 2017 00:00

Během měsíce června jsme dokončili návrh pro interiéry obecního úřadu v Pardubickém kraji. Požadavkem pro řešení vstupního prostoru bylo, aby působil reprezentativně, vzdušně a zároveň vstřícně pro čekající návštěvníky. Kancelář starosty byla dispozičně vyhovující, potřebovala především oživit a dodat více důstojnosti.

 

 
Feng Shui interiér – mechová relaxace
Čtvrtek, 18 Květen 2017 00:00

Požadavkem zadavatele, firmy GreenSoft, bylo vytvořit nadčasový interiér, který bude v souladu s potřebami a filozofií firmy a který nese jasné poselství: "Jsme v pohodě.". Náš návrh (Markéta Petříková a Monika Jelen Sýkorová) zahrnoval vstupní prostor, recepci a kuchyňku. V návrhu jsme uplatnily především dřevo, které podporuje kreativitu; pro obklady stropu a stěn jsme použily překližku, atypický nábytek je také dřevěný a jako závěsné dekorace jsme využily aerária s mechem a kokedamy.

 

 
Snídaně u Mondriana
Čtvrtek, 06 Duben 2017 00:00

S Veronikou jsme se potkaly prvně na vysoké škole. V roce 2016 se Veronika a její partner Roman měli stěhovat do nového bytu a tehdy mě Verča oslovila, zda bych jim pomohla s návrhem řešení jejich budoucího domova. Oba partneři měli celkem jasnou představu, co se jim líbí a co potřebují, na mně bylo, abych jim pomohla doladit styl a celkový vzhled prostoru.

 

 
Interiér roku
Úterý, 07 Březen 2017 00:00

Nový Feng Shui interiér z dílny Vítr-Voda vznikl koncem léta 2016 v Hostivaři. Zde jsme společně s realizační firmou Camino 88 vytvořili interiér podle našeho návrhu, který se nám zalíbil tak, že jsme jej přihlásili do soutěže Interiér roku 2016. Hlavním požadavkem klienta byla kompletní změna interiéru bez stavebních úprav v souladu s filozofií Feng Shui. Nadčasovost interiéru dodává autorský nábytek Nature Design a dřevěný rám s létajícími rostlinami, který odděluje jídelní kout. Celý interiér bytu je nyní v souladu s energiemi světových stran i s energiemi obyvatel bytu.

 

 
Feng Shui interiér – Domečky kam se podíváš
Středa, 08 Únor 2017 00:00

Návrh dětského pokojíku Moniky Jelen Sýkorové, která o něm říká:
„Anička je rok a půl stará holčička a brzy ji čeká stěhování do vlastního pokojíčku. Rodičům Aničky jsem nedávno pomáhala s návrhem společného prostoru kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, proto jsem už měla základní představu o vkusu a přáních rodičů. Hlavním požadavkem bylo, aby bylo dost prostoru pro hru a pokojík byl laděný do jemných pastelových tónů. Shodli jsme se na motivu domečku, který ještě rozpracujeme v další fázi návrhu.“

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Úvodní stránka  |  KOMERČNÍ PROSTORY  |  SOUKROMÉ INTERIÉRY  |  EXPOZICE A VÝSTAVY  |  Náš tým  |  Co nabízíme  |  O Feng Shui  |  Pro média  |  Kontakt