Reference

Realizace interiérů ložnice a dětských pokojů

„Chtěli bychom poděkovat za návrhy a pomoc s realizací úprav v rodinném domě podle Feng Shui. Po prvé nám spadla brada, když jsme četli rozbory energií osob celé naší rodiny. Po druhé, když jsme viděli návrhy jednotlivých pokojů. Jaký nábytek bude v ložnici a dětských pokojích nám bylo jasné, ale kombinovat různé přírodní materiály by nás nikdy nenapadlo. Doporučené barvy, doplňky a mnoho dalších, velmi pečlivě promyšlených detailů, vytváří velmi příjemné a útulné bydlení. Téměř vše jsme si na domě dělali svépomocí. Byla to náročná práce, která trvala několik let. Návrhy na dokončení od Markéty Petříkové a Moniky Jelen Sýkorové byly pro nás světlem na konci tunelu. Díky tomu, že jsme konečně viděli, jak vše jednou bude vypadat, pomohlo nám to dodat chuť a sílu vše dokončit.
Ještě jednou moc děkujeme za krásné návrhy, bydlí se nám skvěle a opravdu se tady cítíme velmi příjemně. Těšíme se, až začneme předělávat zahradu s pomocí Feng Shui!“

Hana a Martin


Rekonstrukce interiéru bytu Záběhlice

Další reference, která nám připomíná, že máme krásnou a smysluplnou práci:
„Ráda bych poděkovala Markétě a Lumírovi za krásné návrhy a realizaci interiéru našeho bytu podle principů feng shui. V našem bytě se cítíme mnohem lépe, vizuálně ožil a neobvyklé prvky nadchly nejen nás. Obzvlášť jsem byla spokojená s Markétiným přístupem, kdy věnovala hodně casu a energie volbě a objednávání jednotlivých prvků – pohovky, závěsů apod. – každý detail byl důležitý a neváhala nad ním strávit se mnou čas. Velmi pěkná spolupráce byla také s panem truhlářem Hořejším, který nejen kvalitně realizoval naše plány, ale také aktivně navrhoval úpravy tak, aby praktické použití nábytku bylo co nejlepší.
Investice do bytu bylo dobré rozhodnutí.  Plánujeme v budoucnu dům a už se těším, jak si to s Markétou užijeme.“
Petra


Realizace interiéru - Na samotě u rybníka

Děkujeme Hance a Markétě za jejich trpělivý a citlivý přístup, tipy, doporučení a náhled.
Jejich široký záběr možností a jejich zkušenosti nám byly velkou oporou v někdy náročném období tvorby.
Díky holky!!!! Je moc fajn na to nebýt sám:-)
Eva a Petr


Návrh a realizace bytu

Srdečně zdravíme Markétu Petříkovou a Lumíra Kábrta, i všechny jejich spolupracovníky, kteří se podíleli na návrhu i kompletní realizaci našeho čtyřpokojového bytu. Naším přáním bylo vytvoření příjemného a moderního interiéru, který by byl nejen hezký, ale i praktický, přičemž času bylo málo.

Bylo to poprvé, kdy jsme využili služeb designérů, a zpětně to hodnotíme jako velice dobré rozhodnutí. S výsledkem jsme maximálně spokojeni a pozitivní reakce slyšíme i od příbuzných a známých, kteří nás v našem novém domově již navštívili.

Paní Petříková, pan Kábrt a jejich tým se celého projektu zhostili nadmíru zodpovědně a profesionálně, plně respektovali všechna naše přání a představy a zároveň byli schopni je pojmout tak, aby výsledek byl zcela podle našeho vkusu, ale i funkční. Navrhli nám i nějaké stavební úpravy, které jsme původně neplánovali, ale které se nakonec ukázaly jako nesmírně užitečné. Jednání s nimi bylo vždy velmi příjemné a přátelské, velice ochotně zapracovali i veškeré naše dodatečné požadavky, které vyvstaly až postupně v průběhu realizace. Nikdy nám neřekli, že něco nejde. Komunikace byla vždy velice pružná a byly dodrženy i veškeré termíny.

Náš velký dík patří i truhlářské firmě Hořejší ze Slaného, s níž Camino 88 spolupracuje, a z jejíž dílny vzešla většina našeho nábytku. I jejich přístup a práce byly naprosto bez chybičky. Studio Camino 88 tedy jednoznačně doporučujeme a není nic, k čemu bychom měli výhrady.

Ještě jednou moc děkujeme! Kadlecovi

~ manželé Kadlecovi


Centrum Spirála

Zdravíme Markétu, Lumíra a Hanku, tedy všechny se kterými jsme se v rámci naší spolupráce při budování Centra péče o tělo a duši v Týnci nad Sázavou setkali.
Původně jsme firmu voda-vítr s manželem oslovili ve fázi počátků hrubé stavby a chtěli jsme poradit ohledně rozvržení prostor a vlastně jsme ještě netušili, jak a s čím nám mohou být nápomocni. Naše konzultace byly velmi zásadní a přínosné pro celý další postup našeho tvoření. Stěžejní byla jejich pomoc s návrhy vzhledu budovy a společných interiérů. I když jsem někdy zkusila jiné cestičky, pokorně jsem nakonec uznala, že moc dobře vědí, co a proč právě takto a že se rozhodně vyplatí, nechat si poradit. Naším cílem bylo vytvořit v Týnci prostor, kde se všichni budou cítit příjemně, jakmile vstoupí. Všem, kteří naše centrum Spirála, navštívili se zde líbí a je to velkou měrou i jejich zásluha.
Díky Vám všem za |Vaši trpělivost a přeji spoustu krásných projektů, jejichž výskledkem bude takováto spokojenost.

~ manželé Korbelovi, centrum Spirála 


Rozbor a návrh bytu - Praha

Dobrý den, ráda bych poděkovala všem členům Vaší firmy Vitr-voda, kteří se podíleli na vypracování návrhu na přeorganizování našeho bytu. Hlavně paní Markétě Petříkové a panu Lumírovi Kábrtovi, s kterými jsem byla v osobním kontaktu. Naše zadání čtyřpokojového bytu a čtyřčlenné rodiny se členy dosti odlišného ražení a potřeb, pro ně jistě nebylo jednoduché, ale vypořádali se s ním znamenitě. Navrhli nám několik možných řešení, která zahrnovala změny od barevného ladění a rozestavění nábytku až po detaily výzdoby. Ve dvou třetinách bytu to pro nás byla změna podstatná. Jejich přístup byl velice zkušený, podložený léty praxe, ale i velmi lidský. Jednání s nimi bylo vždy potěšením. Doporučili nám i možné další řemeslníky, kteří nám pomohli s realizací jejich návrhu. Trpělivě odpověděli na všechny naše dotazy a naše spolupráce neskončila ani po odevzdání vypracovaného návrhu. Nyní, po více než půl roce života v novém bytě, můžu říct, že jsme velmi spokojeni. Vliv některých změn, jako třeba nová barva stěn v ložnici, se projevil okamžitě. Na jiných změnách jsme museli déle pracovat, ale výsledek stál za to. I přátelé nebo rodina změnu hodnotili pozitivně. Vaší firmu doporučuji všem známým, kteří se jen zmíní o přestavbě nebo malování - i těm, kteří nejsou orientováni na východní filozofii, protože dokážete propojit tradici východu s potřebami západu.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v dalším podnikání.

~ Martina Sedmerová


Realizace domácí pracovny – Týnec n. S.

Srdečně zdravím a chci moc poděkovat za Váš jemný a citlivý přístup a oporu. Stále jsme ve fázi nadšení a kochání se, neskutečně mě to pohladilo na duši,je to nádherné!!!!!!!!!!!!
Věřím, že se to bude líbit každému, kdo to uvidí a že budete mít spoustu dalších zájemců.
Díky za vše.

~ Eva K.


Informační středisko Národního parku Šumava – studie a realizace interiéru a stálé expozice

"Krásné, takto by měly vypadat učebny ve školách."
"Velice pěkná a zajímavá expozice, zábavné i pro děti."
"Chtěli jsme se jen stavit a 'nakouknout', ale zaujalo nás to tak, že jsme se vyřádili jako děti :-) Moc hezky to tu máte zařízené."

~ (Výňatky z návštěvní knihy)


Pedagogické muzeum Jana Amose Komenského – rekonstrukce výstavních prostor a návrh recepce

Vedení Pedagogického muzea J. A. Komenského v Praze spolupracovalo s představiteli firmy a ke své spokojenosti rozhodně pozitivně využilo všech kvalit, které tato firma nabízí - serióznost, kladný přístup při řešení náročných věcí a odbornost. Přeji firmě v jejich činnosti vše dobré.

~ PhDr. Markéta Pánková, ředitelka muzeaGalaxy – studie a realizace prodejních prostor

Rozhodnutí investovat do kompletní přestavby 4 prodejen a dalších prostor firmy ve stylu Feng Shui pro nás nebylo jednoduché. Kvalitních firem, které nabízejí Feng Shui, ještě k tomu pro obchodní prostory, není na rozdíl od zahraničí u nás moc, respektive minimum. Vybrali jsme firmu, která navíc provádí návrhy, i realizace Feng Shui – pana Lumíra Kábrt a Markétu Petříkovou.

Výsledky předčily jakékoliv očekávání. Lidé, to znamená ti, kteří v prostoru pracují, i zákazníci, se zde cítí velmi dobře. Pochvaly na Feng Shui interiér od zákazníků dostáváme téměř denně. Někteří zákazníci stráví v prodejně hodně času a když přemýšleli proč, došlo jim, že se jim tam líbí, že se jim nechce z tohoto prostoru pryč. Všechny prostory jsou přitom řešeny účelově – to znamená tak, jak přesně potřebujeme pro práci – rozměry nábytku, umístění, počet přihrádek, prostě všechno… Ale to je pořád jen takový základ. Stalo se něco, co jsem nečekal: rekonstrukce Feng Shui mají měřitelný efekt na zvýšení obchodu. To jsme sledovali a zaznamenali několik měsíců po otevření – u většiny prodejen narostl obrat o 2-15%.

Doporučuji českým podnikatelům, aby sledovali i tyto trendy rozvoje.

Co se týče spolupráce byla firma Vítr-Voda zcela profesionální (a máme na obchodní partnery myslím docela přísná měřítka), takže nám ušetřila hodně času (například perfektní přípravou návrhů apod.), výborně se s ní komunikovalo, a především se snažila o stoprocentní naplnění zadaného cíle, jakoby dělala "na vlastním".

~ Jan Valuch - spoluzakladatel a majitel společnosti GalaxyJana Mazancová – studie interiéru bytu

Milá Markéto a Lumíre,
ráda bych se Vám touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat za Vaše profesionální služby v oblasti Feng Shui. Váš rozbor a doporučení Feng Shui na změny důležitých bodů v bytě, dále doporučení vhodné stravy a na provedení rituálů na energetické očištění v bytě ve mně nastartovaly novou energii a staly se tak součástí mé další životní etapy. Velice si to užívám a raduji se z toho.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci a hodně štěstí a spokojenosti v osobním životě.

~ Srdečně zdraví Jana Mazancová

Manželé Sakařovi – rozbor Feng Shui

Srdečně zdravíme celý Váš tým,
volba požádat Vás jako odborníky o pomoc v oblasti Feng Shui se jeví čím dál více jako to nejlepší, co jsme mohli pro své budoucí spokojené bydlení udělat. Naše spolupráce ještě bude jistě pokračovat, zatím jen do sebe nasáváme a necháváme volně působit Váš Feng Shui rozbor. Také přemýšlíme, čím začít a co k tomu pak doladit.

~ Miloš Sakař

ATS - TELCOM PRAHA, a. s. – rekonstrukce kancelářské budovy

Naše společnost, ATS - TELCOM PRAHA, a. s., se sídlem Trojská 195/88, Praha 7, PSČ 171 00, IČ: 61860409 spolupracuje se společností CAMINO 88, spol. s r. o., se sídlem K Vápence 167/88, 159 00 PRAHA 5, IČ 27639240, již více než 10 let.

Naše vzájemná spolupráce byla nejdříve zaměřena především na dodávky stavebních prací pro našeho konečného zákazníka, Ministerstvo obrany ČR. Dále pro nás realizovala dodávky stavebních prací a souvisejících služeb na projektech oprav a rekonstrukcí našich vlastních objektů.

Společnost CAMINO 88, spol. s r. o., plní své dodavatelské povinnosti vůči naší společnosti řádně a včas, v odpovídající kvalitě a bez reklamací na provedené dodávky a služby.

V Praze, dne 10. března 2008

~ Ing. Miroslav Filip - člen představenstva a generální ředitelTyco Electronics – studie interiéru kanceláří


Vážení, Vámi zpracované variantní řešení interiéru jsme v jedné variantě využili v plné míře. Na základě vašich doporučení jsme pronajali další prostory, takže pracovnice objednávkové kanceláře a sekretariátu divizí mají v rámci možností dostatek prostoru pro svoji práci a pracoviště není stísněné. S pozdravem

~ Jiří Bayer

Galaxy Brno – studie a realizace prodejních prostor

V listopadu roku 2006 jsme se jako prodejna přestěhovali do nově upravených prostor podle Feng Shui. První pocity při působení v prodejně můžu z osobních zkušeností říct, že jsem se cítila jako doma a často se mi nechtělo odejít domů po pracovní době. Něco mě tu drželo a připadal jsem si a pořád připadám příjemně. Jelikož pracuji jako prodejce, tak vím, že i zákazníci si moc pochvalují netypicky a velice vkusně zařízený interiér podle Feng Shui. Moc se jim tu líbí a posílají nám sem známé, naše nové zákazníky.

~ Marie Ráčková - prodejce, Galaxy Brno

Zdeněk Král – realizace stavby rodinného domu

Zdeněk Král ocenil aktivní a poctivý přístup při realizaci hrubé stavby podsklepeného rodinného domu s dvěma nadzemními podlažími. Dům byl postaven v požadované kvalitě podle projektové dokumentace s tím, že firma sama navrhovala možné změny k lepšímu s následným vysvětlením včetně dopadu na rozpočet stavby. Během realizace druhé etapy stavby se nevyskytl případ řešení nedostatku vyplývající z nekvalitní práce při hrubé stavbě.

~ Zdeněk Král

 
Úvodní stránka  |  KOMERČNÍ PROSTORY  |  SOUKROMÉ INTERIÉRY  |  EXPOZICE A VÝSTAVY  |  Náš tým  |  Co nabízíme  |  O Feng Shui  |  Pro média  |  Kontakt